Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27093

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on telekommunikatsiooniseadmete ja nende komponentide, samuti tööstuselektroonika, môôte- ning kalibreerimissüsteemide tootmise ja müügiga tegelev ettevõte. Pakume tööd kvaliteedispetsialistile, kelle töökohustusteks on kliendi kvaliteedinõuete määramine tootele/protsessile, kvaliteedialase dokumentatsiooni koostamine, nõuete rakendamine ja kontroll tootmisprotsessis, ettevõtte kvaliteedipoliitika ja -eesmärkide teadmine, kehtestatud kvaliteedinõuete täitmine, toodangu kvaliteedi jälgimine, toodangu kvaliteedikontrolli alase tegevuse planeerimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame teadmisi kvaliteedi standarditest, elektroonikast, protsessidest, võõrkeelte oskust
meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, vastutustunnet, kohusetunnet, stressitaluvust, erilast haridust (elektroonika, telekommunikatsioon, elekterside).

Pakume huvitavat ja arendavat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes, enesetäiendamisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#27093