Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 463037

Tööpakkumise number

463037

Töö kirjeldus

 GMP dokumentatsiooni koostamine ja haldamine toodete kvaliteedi tagamiseks
 Siseaudiitide ja sisekoolituste läbiviimine
 Riskianalüüside korraldamine ja HACCP süsteemi korrashoid
 Kvaliteedisüsteemi pideva parenduse tegevuste korraldamine, CAPA plaanide elluviimine ning mittevastavuste kõrvaldamise aruandluse koostamine

Nõudmised kandidaadile

 Kõrgharidus farmaatsia, keemia, keemiatehnoloogia, materjali- või toiduainete tehnoloogia, meditsiini, loodusteaduste erialas
 Vähemalt 2 a töökogemust kvaliteedi juhtimise-, tagamise valdkonnas tootmisettevõttes
 Teadmised GMP ja ISO nõuetest ja HACCP lähenemisest
 Farmaatsiatööstuse kvaliteedisüsteemide toimivuse ja kvaliteeditagamise põhimõtete teadmine
 Tehniline taip, analüütiline mõtteviis ning hea suhtlemisoskus
 Eesti- ja inglise keele valdamine kõrgel tasemel kõnes, vene keele oskus tuleb kasuks
 Edukas läbirääkimise, motiveerimise, argumenteerimise ja enesekehtestamise oskus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Huvitavat ja hästi eesmärgistatud tööd
Väljaõpet, ainulaadset töökogemust steriilseid ravimeid tootvas Eesti ettevõttes
Erialast koolitust,
Meie sõbraliku meeskonna tuge
Motiveerivat palka.

Lisainfo

Asume Harju maakonnas Viimsis (sõita piki mere äärt - restoran "Paat" edasi kuni keerab paremale Kelvingi peale seal juba näha suunaviidad) Meieni
toob vaid marsuutakso "Viimars" KODULEHT http://www.viimars.ee/Bussnr260uus.php

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
7. märts 2017

Interchemie werken “De Adelaar” Eesti AS on steriilsete ja mittesteriilsete veterinaarravimite tootja Eestis.
Interchemie werken De Adelaar Eesti AS ekspordib veterinaarravimeid 105 riiki maailmas.
Firma eesmärgiks on kasvada üheks suurimaks oma valdkonnas.
“Lisainfo firma kohta www.interchemie.com”