Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123669

Tööpakkumise number

123669

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• materjalide, komponentide, pooltoodete ja valmistoodangu ettenähtud nõuetele vastavuse kontrollimine
• kontroll-dokumentatsiooni täitmine ja ohje

Nõudmised kandidaadile

• soovitavalt haridus tehnikavaldkonnas
• tehniliste jooniste lugemisoskus
• mõõtevahendite tundmine, kasutamisoskus ja kogemus
• soovitavalt töökogemus tootmisettevõttes
• eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb soome või inglise keele oskus
• arvuti kasutamise oskus (MS Excel)
• analüüsivõime, kohusetundlikkus ja täpsus
• pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus
• kasuks tuleb juhilubade olemasolu

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, tänapäeaseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat tasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka lisapuhkust talvel.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga 28.septembriks 2007.a aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 05.10.2007. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

www.ensto.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. september 2007
Kuulutus sisestati:
13. september 2007

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Keilas asuvas tehases töötab täna pea 300 inimest.