Värsked tööpakkumised

Kvaliteedispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358101

Tööpakkumise number

358101

Töö kirjeldus

• Kvaliteedikontrolli teostamine, tulemuste analüüs ja parendustegevuste väljatöötamine;
• Kvaliteedialase alusdokumentatsiooni väljatöötamine ja uuendamine;
• Mõõtevahendite, šabloonide ja rakiste haldamine;
• Parendustegevuste registri käsitlemine ja parendustegevuste projektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

• Sa omad tehnilist kõrg- või keskeriharidust;
• Sul on vähemalt 2-aastane eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
• Sul on teadmised juhtimissüsteemidest ISO 9001, 14001 ja LEAN-metoodikast;
• Sul on hea tehniliste jooniste lugemise oskus;
• Sa tunned kvaliteedi kontrolli teostamise põhimõtteid;
• Sa tunned metallkonstruktsioonide valmistamise põhinõudeid, mõõtetehnika ja masinaehituse põhialuseid;
• Sul on hea arvuti kasutamise oskus;
• Sa valdad eesti keelt väga heal tasemel, inglise ja vene keelt heal tasemel.
• Sa oled tööülesannete täitmisel algatusvõimeline, kohusetundlik, täpne, analüüsivõimeline ning hea pingetaluvusega.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Kandideerimisel palume esitada palgasoov ja kaaskiri;
Töökoht asub Harjumaal Rae vallas, Põrguvälja tee 25;
Tööandja korraldab transpordi Tallinnast töökohta ja tagasi Tallinna.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehas ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehas.

Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd üle 250 inimesele. Saku Metall grupi käive oli 2013/2014 majandusaastal üle 18,1 miljonit euro.