Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62193

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteedispetsialisti töökohustuste hulka kuuluvad:
- kvaliteedijuhtimise protsessi täiustamine ja parendamine;
- toodete kvaliteedi kontroll ja raporteerimine;
- kvaliteedijuhtimise protsessi auditeerimine;
- tootekvaliteediga seotud dokumentatsiooni väljatöötamine, uuendamine ja täitmise kontroll;
- reklamatsioonide ja mittevastava toote aktide käsitlemine;
- majandustarkvara toimivuse jälgimine.

Ootused kandidaadile

Kvaliteedi spetsialist peab oskama ise tööd planeerida ning olema valmis meeskonnatööks.
Nõutav on inglise ja vene keele oskamine ning hea arvutikasutamisoskus.
Kasuks tuleb tutvus ISO-kvaliteedijuhtimissüsteemidega.

Ettevõte pakub arenemisvõimelist töökeskkonda ja eneseteostusvõimalust.
Konkurentsivõimeline palk .

Lisainfo

Asume Harjumaal Keila vallas Lehola külas.
Vajadusel transport Tallinnast ettevõtte transpordiga.

Tööpakkumise number
#62193