Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #517669

Kvaliteedispetsialist

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

AIM Production OÜ kvaliteedispetsialisti peamised tööülesanded on:
* Pooltoodete ja lõpptoodangu vastavuse kontrollimine tehnilisele dokumentatsioonile;
* dokumentatsiooni täitmine ja raportite vormistamine;
* reklamatsioonide vormistamine.

Ootused kandidaadile

* Tehnilise dokumentatsiooni lugemise oskus;
* eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
* kohusetundlikkus ja korrektsus;
* iseseisvus ja initsiatiivikus;
* füüsiliseks tööks valmisolek;
* eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

* Eneseteostust kiiresti arenevas ettevõttes;
* vaheldusrikast tööd sõbralikus meeskonnas;
* kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#517669

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2018

AIM Production on lehtmetall allhanketöid teostav firma, kes on spetsialiseerunud õhemast lehest (kuni 8mm)
ja täpsust nõudvatele komponentidele ja koostudele. Meie lõppklientide hulka kuuluvad sellised maalilmas tuntud suurfirmad nagu ABB, Vestas, Metso, Outotec jne. Kui otsid arenguvõimalusi hästi motiveeritud meeskonnas ja Sinu jaoks toodete kvaliteet on väga oluline, siis allolev töökoht on just Sulle. Rohkem informatsiooni meie firma kohta leiad meie kodulehelt: www.aimproduction.ee

Vaata rohkem