Asukoht: Eesti
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus sisestati: 24. september 2020
Kuulutus aegub:23. oktoober 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte kiire kasvuga otsime oma meeskonda kvaliteedispetsialisti, kes vastutab ettevõtte kvaliteedi haldamise ja arendamise eest.

Ootused kandidaadile

Kui omad või on omandamisel toiduaine tehnoloogia- või keemiaalane haridus; oled süsteemne ja otsustusvõimeline ; Sul on B-kategooria juhiluba ja Sa valdad hea tasemel Office 365 kontoritarkvara, siis kvaliteediassistenti töökoht on sama hästi kui sinu!

Ettevõte pakub

Töökoht asub Ida-Virumaal

Tööpakkumise number
#669383

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
24. september 2020
Kvaliteedispetsialist Kvaliteedispetsialist

Polven Foods OÜ

Vaata rohkem

Kvaliteedispetsialist