Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522021

Kvaliteedikontrolör

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on

  • tehnoloogiliste juhendite täitmise kontrollimine vastavalt kvaliteedi kontrolli plaanile
  • HACCP süsteemi toimimise kontrollimine vastavalt kvaliteedi kontrolli plaanile
  • rapordite ja kokkuvõtete koostamine
  • kõikidest toodete partiidest säilitusproovide kogumine ja andmete kandmine säilitusproovide registrisse
  • monitooringu aruannete koostamine
  • toodete proovide toomine laborisse laboratoorse uurimise läbiviimiseks

Ootused kandidaadile

  • keemia või toiduainete tehnoloogia alane haridus
  • oskus iseseisvalt töötada, täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus
  • hea eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • pead olema valmis öisteks vahetusteks
Kasuks tuleb:
  • laboritöö kogemus
  • töökogemus HACCP, ISO 22000, BRC kvaliteedijuhtimissüsteemidega

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Erinevaid võimalusi erialaseks arenguks
  • Meeldivat ja toetavat kollektiivi
  • Vajadusel ametialast spetsifilist koolitust

Tööpakkumise number
#522021

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. märts 2018
Kuulutus sisestati:
6. märts 2018

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis ligi 200. AS-is Paljassaare Kalatööstus toodetakse külmutatud kalatooteid, pitsasid ja pannkooke. Ligi 90% toodangust eksporditakse erinevatesse riikidesse üle maailma. Kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.

Vaata rohkem