Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63300

Kvaliteedikontrolör

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toorikute, pooltoodete, valmistoodete ja paigaldustöö ettenähtud nõuetele vastavuse kontrollimine avatäidete ja allhanke ärisuundades
- kontrolldokumentatsiooni ohjamine
- kvaliteedikontrolli metoodika arendamine

Ootused kandidaadile

- kesk-eri või kõrgem (tootmistehniline, mehaanika eriala) haridus
- töökogemus tootmisettevõttes (vähemalt 3.a.), kasuks tuleb töökogemus kvaliteedikontrolli valdkonnas
- mõõtetehnika põhialuste ja kontroll-mõõtevahendite ning masinaehituse põhialuste tundmine
- kasuks tuleb kokkupuude kvaliteedijuhtimissüsteemiga

- eesti ja vene keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb soome ja inglise keele oskus
- hea arvuti kasutamise oskus (MS Office: MS Excel, MS Word, Internet)
- kasuks tuleb juhilubade olemasolu

- algatusvõime töökohustuste täitmisel
- analüüsivõime
- suhtlemis- ja koostöövalmidus
- hea pingetaluvus
- soov õppida ja areneda koos ettevõttega
- kohusetundlikkus
- täpsus
- korrektsus
- lojaalsus

Ettevõte pakub

- kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda
- professionaalset, arenevat ja sõbralikku meeskonda
- täiendkoolitust
- ametiauto kasutamise võimalust
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#63300