Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296354

Kvaliteedikontrolör

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kvaliteedikontrolli alase töö teostamine tootmise kõikides etappides
toodete tootmisprotsesside kvaliteedikontrolli toimimise ja efektiivsuse tagamine
igapäevase vahetu kontrolli teostamine ja mõõteraporite täitmine läbiviidud kontrollide kohta
mittevastavuste fikseerimine praagiaktidel ja nende käsitlemine

Ootused kandidaadile

arvuti kasutamise oskus
masinaehituslike jooniste lugemise oskus
mõõtevahendite kasutamise oskus
eesti,vene ja inglise keel
eelnev töökogemus laeva või masinaehituse valdkonnas
kaasaegsete juhtimissüsteemide tundmine
soovi osaleda ettevõtte arendamises kiires kasvufaasis

keevisliidete visuaalse kontrolli tegemise õigus

Ettevõte pakub

võimalust sooritada edulugu unikaalses tootmiskompleksis
rahvusvahelist töökeskkonda
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Ettevõtte poolne transport Tallinnast tööle ja tagasi

Tööpakkumise number
#296354

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2013

on Loksa Laevatehases opereeriv tootmisettevõte, kelle põhisuunaks on suuregabariilidiliste nafta ja merendussektori konstruktsioonide tarnimine. Ettevõte on saanud akrediteeringu osalemaks veealuste naftapuurimisprojektide tarneahelas.

Vaata rohkem