https://www.cvkeskus.ee/26658

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26658

Kvaliteedikontrolör

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Teostab pidevat kvaliteedi kontrolli toodangule ning vastutab ettevõtte toodangu kvaliteedi vastavuse eest kvaliteedinõuetele.


Ootused kandidaadile

< rakenduslik tehniline kõrgharidus
< kvaliteedialane töökogemus
< teadmised kvaliteedijuhtimise süsteemist
< kohusetundlikkus
< nõudlikkus


Ettevõte pakub

< huvitavat ja pingelist tööd
< kindlat töösuhet
< enesearendamise võimalusi


Tööpakkumise number
#26658
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kvaliteedikontrolör
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!