Värsked tööpakkumised

Kvaliteedikontrollija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123846

Tööpakkumise number

123846

Töö kirjeldus

Töö peamine eesmärk on valmivate paatide tehnoloogiast kinnipidamise jälgimine, olemas oleva kvaliteedi süsteemi täiendamine, edasi arendamine jne. ja valmis toodet lõppkontroll. Töö eeldab palju väga kriitilist lähenemist kogu tootmis tehnoloogiale ja valmis tootele. Samuti on tema ülesandeks toodangu õigeaegseks täitmiseks vajalike planeerimiste tegemine. Tootmiskoormuse ühtlustamine ning varude juhtimine. Töötaja kodukontoriks on meie uus tootmishoone Tiksojal. Lähte tootmisbaasis on vaja käia keskmiselt 2-4 korda nädalas.

Nõudmised kandidaadile

Antud töö sobib inimesele, kes on kiire, täpne ja korrektne. Omab objektiivset mõtlemisvõimet ja oskab leida erinevate hälvete põhjuseid ja neid töölistele selgitada. Suudab planeerida ise oma tegevust ja seatud plaanidest ka kinni pidada. Oskab hinnata tegevuste olulisust ja võtab vastu õiged otsused nende elluviimiseks. Suudab süstematiseerida ja korras hoida suurt hulka informatsiooni nii paberil kui arvutis. Oskab väga hästi eesti keelt, muud keeled (eriti soome) on ka igati abiks. On aus, siiras ja hooliv nii kolleegide kui koostööpartnerite suhtes. Naudib suhtlemist paljude erinevate inimestega. Omab autojuhilube ja valdab arvutit tavakasutaja tasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
- võimalust osaleda millegi tõeliselt ainulaadse tegemisel
- palju pingelist, huvitavat ja arendavat tööd
- sõbralikku ja aktiivset meeskonda
- korralikke ja kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid
- konkurentsivõimelist, võimetele vastavat töötasu
- ettevõttepoolset tuge
- huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd
- palju tööd kiiresti arenevas firmas

Lisainfo

Töökoht Tiksojal, meeldivas ja sõbralikus kollektiivis.

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
14. september 2007

Arthuri Paat OÜ tegeleb kvaliteetsete Sea Star kaatrite tootmisega, mida müüakse Norras, Rootsis ja Soomes. Tehased asuvad Lähtel, Tartus ja Tallinnas. Firma on aastaid olnud stabiilseks ja pidevalt arenevaks tööandjaks, pakkudes täna tööd ca 35 le inimesele.