Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338658

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte kvaliteedisüsteemi arendamine ja järelevalve
  • Kvaliteedidokumentatsiooni väljatöötamine ja uuendamine (tarnijad, kliendid)
  • Kvaliteediprobleemide ennetamine ja korrigeerivate tegevuste planeerimine ja elluviimine
  • Töötajatele kvaliteedisüsteemi teadlikkuse tõstmise koolituste läbiviimine
  • Kvaliteediraportite süsteemi ja aruannete koostamine

Ootused kandidaadile

  • Sul on puidutöötlemise erialane haridus
  • Sul on töökogemus mööblitööstuses
  • Sul on hea organiseerimise oskus
  • Oled hea suhtleja ning omad valmisolekut meeskonnatööks
  • Omad head tehnilist taipu ning planeerimisoskust
  • Sinu hoiakud on positiivsed ning oled oma töös korrektsust, süsteemsust ja täpsust hindav

Kasuks tuleb:
Projektijuhtimise kogemus, läbitud kursused ja koolitused viimistlusmaterjalide kasutamisel, majandustarkvara kasutamise kogemus, inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Head võimalust eneseteostuseks
  • Suurepäraseid võimalusi enesearenguks
  • Konstruktiivset ja toetavat meeskonda
  • Väärikat motivatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#338658

Asukoht:
Võrumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2014
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2014
Lisainfo palga kohta:
põhipalk + boonustasu tootmismahult

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem