Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64007

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ISO 22000 juurutamine ja projekti juhtimine;
kvaliteedijuhtimise protsessi täiustamine ja parendamine;
kvaliteedijuhtimise protsessi auditeerimine;
tootekvaliteediga seotud dokumentatsiooni väljatöötamine, uuendamine ja täitmise kontroll;
reklamatsioonide ja mittevastava toote aktide käsitlemine;

Ootused kandidaadile

erialane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel);
väga hea kirjalik ja suuline eesti keel, inglise ja vene keel suhtlustasandil;
tekstitöötlus ja tabelarvutus Windows keskkonnas;
B-kategooria juhiluba;
Soovituslikult eelnev samalaadse töö kogemus;

Ettevõte pakub

kaasaegset töökeskkonda
palju tööd
konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoha asukoht võimalik valida, kas Tartu või Tallinn

Tööpakkumise number
#64007