Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141654

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Keskenduda tarnijatega seonduvate tulemuste parandamisele
  • Kindlustada tarnekvaliteedi efektiivsus (nii ettevõtte sisemine kui põhitarnijatega seonduvalt)
  • Toetada ja nõustada materjalide analüütikut
  • Sise -ja tarnijateauditite läbiviimine
  • Jälgida allhankijate parendustegevuste elluviimist

Ootused kandidaadile

  • Eesti, vene ja inglise keele valdamine väga heal tasemel
  • Mehhaanika/tehnika või inseneriharidus
  • Eelnev töökogemus kvaliteedimaastikul
  • Arvutioskus vähemalt kontoritöö tasemel
  • Muud olulised omadused: analüütilise mõtlemisega, iseseisev, meeskonnatööle orienteeritud, initsiatiivikas, hea suhtleja, võimeline võtma vastutust

Ettevõte pakub

  • Arendavat ja väljakutsuvat tööd
  • Võimalust töötada mainekas rahvusvahelises organisatsioonis
  • Töötasu, mis sõltub kompetentsidest, varasemast töökogemusest ning töö tulemuslikkusest

Tööpakkumise number
#141654

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2008
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2008

Simplika on tööjõuvahenduse ja -rendi ettevõte, mis kuulub personaliotsingufirma CVO Group koosseisu. Simplika eesmärgiks on lihtsustada nii tööotsinguid kui ka töötajate otsinguid. Oleme oma asukohaga kesklinnas Postimaja II korrusel hästi kättesaadavad kõigile.

Helista meile 6 990 500, või tule astu läbi!

Meie Kliendiks on juhtiv autode turvasüsteemide tarnija. Põhitegevuseks on autode turvasüsteemide ja nende komponentide valmistamine, nende müük ning põhitegevusega seonduvate arendus- ja uurimistööde teostamine.

Vaata rohkem