Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675002

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

    Nerostein OÜ on edukas, kiiresti kasvav, kivist töötasapindasid tootev ettevõte. Valdav enamus toodangust eksporditakse Euroopasse ning paljudes riikides osutatakse klientidele tasapindade mõõdistus- ja paigalduseteenust. Ettevõtte kollektiivi kuulub ca 200 inimest.

    Otsime oma meeskonda ettevõtlikku ja algatusvõimelist kvaliteedijuhti.

    Nerostein on ISO9001 ja ISO14001 sertifitseeritud 2020 sügisel, kvaliteedijuhina aitad ettevõttes kvaliteedistandardeid juurutada.

    Peamised tööülesanded on:

  •  Ettevõtte töö järjest efektiivsemaks muutmine
  •  Toote- ning teenusekvaliteedi edendamine
  •  Mittevastavuste ja reklamatsioonide registreerimine, haldamine ja aruandlus.
  •  Kvaliteedialaste koolituste koordineerimine

Ootused kandidaadile

    Ootame Sind kandideerima, kui

  • Sa tunned kvaliteedijuhtimise põhimõtteid
  • Sul on kõrgharidus ja omad vastava valdkonna töökogemust tootmisettevõttes.
  • Oled hea meeskonnatöötaja ja suudad end kehtestada
  • Oled täpne ja kohusetundlik
  • Oskad vähemalt B2 tasemel inglise keelt
  • Kasuks tuleb vene keele oskus

  • Eelise kandideerimisel annab võimalus koheselt tööle asuda!

  •  Tööd Põhja-Euroopa suurimas kivist köögitöötasapindasid tootvas ettevõttes
  •  Eneseteostusvõimalust
  •  Toredat kollektiivi
  •  Konkurentsivõimelist palka
  •  Huvitavat tööd
    Töökoht asub Tallinna piiril Vatslas

Tööpakkumise number
#675002

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
4. november 2020

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja keraamilikast ning kvartsiidist töötasapindu tootev ettevõte. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid. Kolme aastaga kasvasime Põhja-Euroopa suurimaks oma valdkonna ettevõtteks. 2016 aasta majandustulemuste eest sai Nerostein Äripäeva Ehitumaterjalitootjate TOPis II koha.

Vaata rohkem