Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #797565

KVALITEEDIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

CVKeskus.ee kliendiks on Mainsten OÜ mis on 2003 asutatud metallitööde ettevõte, mille põhitegevus jaguneb kahe peamise suuna vahel – projektipõhiste metalltoodete projekteerimine ja valmistamine ning standardsed omatooted peamiselt taristu rajatistele. Kõige suurema osa omatoodete mahust moodustavad erinevad tänavavalgustuse mastid ja konsoolid. Tänaseks lubab tootmisvõimsus toota ühes kuus kuni 100 tonni erinevaid metalltooteid. Peamised ekspordipartnerid on Soome, Rootsi ja Belgia.

Töö kirjeldus

Kvaliteedijuhi töö seisneb 1090 sertifikaadi haldamises ja 3834 sertifikadi ja ISO 9001 juurutamises, tootmise kvaliteedi tagamises ning tööprotsesside jälgimises ja juhtimises.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus metallitootmise valdkonnas;

  • oled kohusetudlik ja võimeline töötama iseseisvalt;

  • valdad eesti keelt nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus teeb su töö lihtsamaks;

Kvaliteedijuhile pakutakse täistööajaga stabiilset tööd metallitootmise ettevõttes.

Töötegemise aeg on esmaspäevast reedeni 8:00-16:30 (võib alustada ka 7:00/9:00 – tööandja on paindlik).

Mainsten OÜ pakub väga häid töötingimusi, motiveerivat palka ja karjääri tegemiseks võimalusi. Suurepärane võimalus aktiivselt osaleda ettevõtte arendamises ning uute toodete turule toomises.

Tekkis huvi? Anna endast julgelt märku kandideerides läbi CVKeskus.ee!

Lisainfot küsi +372 53491551 või anu.saukas(at)cvkeskus.ee

CVKeskus.ee värbamiskonsultant Anu Saukas

Tööpakkumise number
#797565

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. august 2022
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem