Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144261

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

– kvaliteedijuhtimissüsteemi väljatöötamine ja juurutamine ISO 9001:2000 standardi baasil;
– kvaliteedijuhtimissüsteemi dokumentatsiooni koostamine;
– kvaliteedijuhtimise koostamine;
– kvaliteedijuhtimissüsteemi tööprotsessi juurutamine;
– kvaliteedi sisekontroll;
– dokumentide kontroll.

Ootused kandidaadile

– kõrg haridus
– vene ning eesti keele oskus väga heal tasemel
– tööprotsessi organiseerimise oskus
– kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 standardi baasil tundmine
– juhtimise ning töö organiseerimise kogemus
– suurepärane suhtlemisoskus, aktiivsus, analüütiline ja loov mõtlemine
– vastutus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

– arendavat ja arenevat töökeskkonda
– sõbralikku ja asjatundlikku töökollektiivi
– motiveerivat töötasu
– suhtlemist koostööpartnerite võrgustikuga Euroopa Liidu ulatuses
– karjääri võimalus
– kaasaegset töökeskkonda
– kindlat töökohta ja mitmekesist tööd

Tööpakkumise number
#144261

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
12. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
kokkulepel

CVKeskus.ee klient

Askas Ehitus OÜ alustas oma tegevust 2005.a.
Ettevõte põhiline tegevus on projekteerimine ja ehitus.
Askas Ehitus OÜ areneb kahes suunas: elumajade ning lao- ja tootmishoonete ehitamine.
Meie peaülesanne hoida häid suhteid nii meie klientide kui ka partneritega.

Vaata rohkem