Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26694

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on rahvusvahelistele standarditele vastava kvaliteedisüsteemi välja töötamine, rakendamine, arendamine ja koordineerimine.
Peamised tööülesadned:

  • Kvaliteedisüsteemi (ISO 9001:2000) väljatöötamine, juurutamine ja arendamine
  • Kvaliteedisüsteemi hindamiste planeerimine, sise(-ja välis)auditite organiseerimine
  • Kavaliteedisüsteemi standarditele vastavuse tagamine, dokumentatsiooni ajakohastamine ja korrasoleku tagamine
  • Juhtkonna ja töötajate informeerimine muudatustest kvaliteedisüsteemis, ettevõttesiseste kvaliteedialaste koolituste korraldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus, soovitavalt majandusalane
  • varasem töökogemus kvaliteedijuhtimise vallas vähemalt 1 aasta
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • teadmised ja kogemused IT-tugisüsteemide protsessidest ja nende süsteemide juurutamisest
  • oskus juhtida projekte

Ettevõte pakub

  • tulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu
  • töökogemust rahvusvahelises kontsernis
  • isikliku auto kasutamise kompensatsiooni
  • kaasaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#26694