Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 377853

Tööpakkumise number

377853

Töö kirjeldus

Pakume Teile võimalust töötamiseks kvaliteedijuhina (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

Kvaliteedijuhtimise valdkonna haldamine ja arendamine;
Toiduohutussüsteemi haldamine, pideva toimimise tagamine ning kontroll; Korrigeerivate tegevuste juhtimine toodete kvaliteedi tagamiseks.
Kvaliteedisüsteemi dokumentatsiooni haldamine;
Igakuiste aruannete koostamine ning haldamine;
Sise- ning hankijaauditite korraldamine;

Nõudmised kandidaadile

Soovitatav eelnev töökogemus kvaliteedijuhtimissüsteemidega;
Soovitatav toiduainetetehnoloogia alane kõrgharidus;
Väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office);
Väga heal tasemele eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas.
Oskus kiirelt ja efektiivselt lahendada probleemseid situatsioone;
Hea pingetaluvus, analüüsi- ja suhtlemisoskus ning süsteemne mõtlemine;
Abivalmidus ja meeskonnale orienteeritus;
Kohusetundlikkus ja seaduskuulekus;
Kasuks tuleb vaba suhtlust vene keeles;
Kasuks tuleb B-kategooria autojuhilubade olemasolu;

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd kaasaegses ettevõttes;
Täistööajaga tööd;
Stabiilset sissetulekut;
Karjääri- ja eneseteostamise võimalust;
Professionaalset ja sõbralikku kollektiivi;
Väljaõpet.

Lisainfo

töötamise üheks eelduseks on taustakontrolli läbimine.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. mai 2015
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2015

Airo Catering Services Eesti OÜ on rahvusvaheline ettevõte, mis kuulub LSG Sky Chefs kontserni. LSG Sky Chefs kontsern hõlmab üle kolmandiku kogu maailma pardatoitlustusturust. Eesti turul tegutseb ettevõte alates 1997 aastast.