Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 148178

Tööpakkumise number

148178

Töö kirjeldus

* Juhtimissüsteemi pidev ajakohastamine ja arendamine vastavalt ISO 9001 standardi nõuetele.
* ABB Grupi poolsete algatuste juurutamine ja täitmise jälgimine.
* Protsesside arendamise võimaluste leidmine ja nende elluviimise algatamine ning juhtimine.
* Kvaliteedi meeskonna koordineerimine ja pideva juhtimissüsteemi arendamise tagamine samal tasemel kogu ettevõttes
* Ettevõtte esindamine suhtlemisel sertifitseerimisasutustega, ettevõtte juhtrühma liige.

Nõudmised kandidaadile

* Kõrgharidus.
* Kvaliteedijuhtimise alane töökogemus
* ISO 9001:2000 standardi hea tundmine
* Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus
* Süsteemne ja strateegiline mõtlemis- ja planeerimisoskus
* Hea suhtlemissoskus
* Iseseisev otsustusvõime ja kohusetundlik
* Arenemisvõimeline
* Kandideerimisavaldus ning cv palume saata inglise keelsena.

Kasuks tuleb kogemus tootmisprotsesside arendamisel ja vene keele oskus.

Pakume Sulle huvitavat ja väljakutsete rohket tööd kiirelt kasvavas rahvusvahelises firmas.
Kaasaegset töökeskkonda, enesetäiendamise võimalusi ning mitmeid soodustusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

ABB AS kuulub juhtivasse tehnoloogiagruppi ABB, mis teenindab infrastruktuuri- ja tööstusettevõtteid energeetika ja automaatika valdkonnas. ABB grupi ettevõtetes ligikaudu 100 riigis töötab enam kui 110 000 inimest. ABB alustas Eestis tegevust 1992.a, tänaseks töötab ettevõtte erinevates üksustes üle Eesti enam kui 1000 inimest.