https://www.cvkeskus.ee/630398

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #630398

Kvaliteedijuht Saaremaale

Firma nimi peidetud
Läänemaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tepcomp OÜ pakub Saaremaal tööd
KVALITEEDIJUHILE,
kelle ülesandeks saab olema kvaliteedi-ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimine ning nende arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Kvaliteedijuhi positsioonil on oluline tehniline haridus, soovitavalt eelnev elektroonika tootmisvaldkonna töökogemus. Ootame Sinult väga head eesti ja inglise keele oskust (nii kirjas kui kõnes) ning kindlasti eelnevat kokkupuudet ISO 9001 standardiga. Meie jaoks on oluline Sinu varasem edukas kogemus kvaliteedi- ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimises ning arendamises. Kvaliteedijuht osaleb aktiivselt tootmis-ja kvaliteediprotseduuride väljatöötamises, parendamises ja elluviimises. Igapäevatöö hulka kuulub ka reklamatsioonide ja tagasisidega tegelemine.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub häid ja kaasaegseid töötingimusi, koolitusi vastavalt vajadusele, tööd pidevalt arenevas ettevõttes ja meeldivat kollektiivi.


Tööpakkumise number
#630398

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
31. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2019

Firma nimi peidetud

CV Keskuse klient Tepcomp OÜ tegevusvaldkonnaks on mitmesuguste elektroonikaseadmete tootmine. Sealhulgas on ettevõte spetsialiseerunud innovaatiliste LED-seadmete, meditsiiniseadmete ja tööstuselektroonika tootmisele. Grupil on tootmisüksused Soomes ja Eestis. Eesti üksuses töötab 65 inimest. Koduleht https://www.tepcomp.fi/en/

Vaata rohkem