Kvaliteedijuht VIP9

TEPCOMP OÜ

Tööpakkumise number

628065

TEPCOMP OÜ Kvaliteedijuht

Töö kirjeldus

Tepcomp OÜ pakub Saaremaal tööd
KVALITEEDIJUHILE,
kelle ülesandeks saab olema kvaliteedi-ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimine ning nende arendamine.


Nõudmised kandidaadile

Kvaliteedijuhi positsioonil on oluline tehniline haridus, soovitavalt eelnev elektroonika tootmisvaldkonna töökogemus. Ootame Sinult väga head eesti ja inglise keele oskust (nii kirjas kui kõnes) ning kindlasti eelnevat kokkupuudet ISO 9001 standardiga. Meie jaoks on oluline Sinu varasem edukas kogemus kvaliteedi- ja organisatsioonisiseste protsesside juhtimises ning arendamises. Kvaliteedijuht osaleb aktiivselt tootmis-ja kvaliteediprotseduuride väljatöötamises, parendamises ja elluviimises. Igapäevatöö hulka kuulub ka reklamatsioonide ja tagasisidega tegelemine.


Ettevõte pakub

Ettevõte pakub häid ja kaasaegseid töötingimusi, koolitusi vastavalt vajadusele, tööd pidevalt arenevas ettevõttes ja meeldivat kollektiivi.Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019
Soovin kandideerida

Kvaliteedijuht


TEPCOMP OÜ

CV Keskuse klient Tepcomp OÜ tegevusvaldkonnaks on mitmesuguste elektroonikaseadmete tootmine. Sealhulgas on ettevõte spetsialiseerunud innovaatiliste LED-seadmete, meditsiiniseadmete ja tööstuselektroonika tootmisele. Grupil on tootmisüksused Soomes ja Eestis. Eesti üksuses töötab 65 inimest. Koduleht https://www.tepcomp.fi/en/

Avan ettevõtte profiili