Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246810

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte kvaliteedi-, keskkonna-, tööohutuse - ja töötervishoiualase töö korraldamine

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (soovitavalt keemiaalane)
Teadmised kvaliteedijuhtimise süsteemidest
Hea suhtlemis- ja koostöövõime
Väga hea arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arenguvõimalustega tööd
Stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda
Positiivseid, söbralikke ning edumeelseid töökaaslasi
Väärt tasu heade töötulemuste eest

Lisainfo

Pakume tööd ajutiselt äraoleva töötaja asendamiseks
Kandiseerimiseks ootame elulookirjeldust koos palgasooviga

Tööpakkumise number
#246810

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
19. detsember 2011

AS Ingle on alates 1993. aastast tegutsev Eesti juhtiv tööstuskemikaalide hulgimüüja. Tegutseb nii Eesti kui ka rahvusvahelisel turul.
Ettevõtte kodulehekülg on www.ingle.ee
Personali ja juhtkonna ühised pingutused loodussäästliku tootmise, ettevõtte informatsioonilise andmebaasi loomise ja kliendisõbraliku tegevuse nimel on taganud firma stabiilse arengu.

Vaata rohkem