Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719569

Kvaliteedijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Radioloogiateenistuse kvaliteedijuhtimissüsteemi rakendamise ja arendamise juhtimine;
  • teostatud radioloogiliste uuringute ja terviseinfo andmete kvaliteedi kontrolli korraldamine;
  • radioloogia infosüsteemi väljatöötamisel ja kaasajastamisel osalemine;
  • kvaliteedikäsiraamatu dokumentide koostamise ja ajakohastamise korraldamine ning töötajate teavitamine regulatsioonide muudatustest;
  • lisaks on võimalus töötada radioloogiatehnikuna erinevates modaliteetides (MRT, KT, radiograafia, densitomeetria, mammograafia, sonograafia).

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Ootused kandidaadile

  • Radioloogiatehniku kutse;
  • teadmised kvaliteedijuhtimissüsteemist ning soov tegeleda kvaliteedi tagamise ja arendamisega;
  • teadmised asjaajamisest ja dokumendihaldusest;
  • väga hea arvutioskus, (MS Office, valmisolek töötamiseks Haigla infosüsteemidega, eelkõige HIS ja RIS);
  • eesti keele oskus väga heal tasemel; inglise keele valdamine kõnes ja kirjas heal tasemel;
  • ausus, korrektsus, kohusetundlikkus ja pingetaluvus;
  • analüüsi- ja organiseerimisvõime, oskus töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas.

Kasuks tuleb:

Varasem töökogemus kvaliteedi edendamisel radioloogia valdkonnas või terviseinfo analüüsimisel ja meditsiinistatiska valdkonnas.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegset töökeskonda;
  • vastutusrikast ja huvitavat tööd ning ametialaseid väljakutseid arenevas valdkonnas;
  • koolitusvõimalusi;
  • 35-kalendripäevast puhkust.

Kandideerimiseks palun saata oma CV koos motivatsioonikirjaga, kasutades nuppu “Soovin kandideerida” hiljemalt 28. augustiks 2021.

Tööpakkumise number
#719569

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2021
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2021

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese. Pärnu Haigla on Pärnu maakonna suurim tööandja, kus töötab ligi 1500 inimest. SA Pärnu Haigla radioloogiateenistus on meditsiiniline teenistus, mille töö eesmärgiks on tagada haigla struktuuriüksustele ja teistele tellijatele kõrgetasemeline ja kvaliteetne radiodiagnostilise tervishoiuteenuse osutamine. Teenistuses töötavad: radioloogiatehnikud, radioloogid, abilised, assistendid ja sekretär.

Vaata rohkem