https://www.cvkeskus.ee/435564

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435564

Tööpakkumise number

435564

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on ettevõtte kvaliteedisüsteemi juhtimine ja arendamine; jooksva kvaliteedikontrolli korraldamine, selle tulemuste analüüs ja parendustegevuste rakendamine; kvaliteediauditite läbiviimine ning kvaliteedisüsteemiga seonduva dokumentatsiooni haldamine. Töökoht asub Tabasalus.


Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kõrgharidusega, valdkonna alase töökogemusega ning omab ISO 9001 või BRC/IoP kvaliteedisüsteemi rakendamise ja /või haldamise kogemust.
Tööks on nõutav hea eesti ning inglise või saksa keele oskus, samuti hea arvutikasutamise oskus (MS Excel).
Eelistatud on rahvusvahelise tootmisettevõtte töökogemusega kandidaadid.

Kvaliteedijuht võetakse tööle lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks. Tulemusliku tööpanuse korral tähtajatu tööleping ning edasiarenguvõimalus ettevõttes.


Ettevõte pakub

Firma pakub arengu- ja eneseteostusvõimalusi kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, motiveerivat töötasu ja sportimisvõimalusi.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
11. august 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Greiner Group on sajandipikkuste traditsioonidega Austria pereettevõte, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine ning millel on 128 tootmisüksust ja müügiesindust üle kogu maailma. Greiner Packaging on kontserni plastikpakendite tootmisega tegelev haru, mis kuulub Euroopa juhtivate pakenditootjate hulka ning millel on 34 tootmisüksust erinevates Euroopa riikides. Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksus ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab 140 inimest.