Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #342792

Kvaliteedijuht (1,0)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pärnumaa Kutsehariduskeskuse kvaliteedijuhtimissüsteemi rakendamise juhtimine ning kvaliteedijuhtimissüsteemi täiustamine, selle funktsioneerimise ja efektiivsuse jälgimine, arendamine. Õppe- ja kasvatustöö tegevusnäitajate haldamine ja analüüsi teostamine.

Kvaliteedijuhi peamised töövaldkonnad:
sisehindamine,
akrediteerimine,
nõustamine,
õppetööga seotud tegevusnäitajate koondite tegemine ja analüüsimine,
rahuloluuuringud.

Ootused kandidaadile

Kõrgharidus (magistrikraad või magistrikraadile vastav kvalifikatsioon)
väga hea eesti keele oskus
inglise keele oskus B2 tasemel
väga hea väljendusoskus
arvuti väga hea kasutamise oskus ametipädevuse piires (s.h tekstitöötlusprogramm, küsitlusprogrammid, Internet, infosüsteemid)
algatusvõime
analüüsivõime
ausus
enesekindlus
hea organiseerimisvõime
hea pingetaluvus
koostöövalmidus
täpsus ja kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Kaasaaegseid töötingimusi
enesearendamise võimalusi

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe.

Tööpakkumise number
#342792

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
16. mai 2014

Pärnumaa Kutsehariduskeskus on õpilaste arvult maakonna suurim õppeasutus. Aasta keskmine päevases õppes õppijate arv ulatub 1300ni. Erinevatel täiend- ja ümberõppe kursustel käib aasta jooksul pea 2000 täiskasvanud õppijat. Töötajaid on meie organisatsioonis 174.

Vaata rohkem