Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293619

Kvaliteedijuhi abi Tallinna piirkonnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KENDRA OÜ otsib oma sõbralikku meeskonda Tallinna piirkonna kvaliteedijuhti abi.
Kvaliteedijuhi abi peab oskama:

- teostada järelkontrolli töötajatele ja töökvaliteedile
- välja koolitada töötajaid
- lahendada kiiresti jooksvaid muresid
- värvata tööle oskuslikke inimesi
- pidada suurepäraseid läbirääkimisi klientide ja töötajatega
- koostada tellimusi objektidele
- valmis olla iseseisvaks tööks õhtuti

Ootused kandidaadile

- sul on eelnev kogemus inimeste juhtimises
- sul on kiire reageerimisvõime tööülesannete elluviimiseks
- sa oled täpne, usaldusväärne ja korrektne
- sul on võimalik töötada õhtuti
- sa oled puhtuse armastaja
- sul on isikliku auto kasutamise võimalus tööülesannete täitmiseks

Ettevõte pakub

- stabiilset püsitasu
- toetavat ja sõbralikku meeskonda
- autokompensatsiooni
- väljaõpet ja koolitust
- võimalust teenida lisatulu eripuhastustööde teostamisel

Lisainfo

Tööaeg: ca 10-15 töötundi nädalas, reeglina õhtuti alates kela 17.00-st.

Tööpakkumise number
#293619

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2012

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tallinnas ja Tartus, kelle meeskond kuulub ligi poolsada töötajat. Ettevõte on spetsialiseerunud hoolduskoristuse teenuse pakkumisele ja eripuhastustööde teostamisele.

Vaata rohkem