Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijärelevalve projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42242

Tööpakkumise number

42242

Töö kirjeldus

ehituskvaliteedi kontrollimine ning ehitusprotsessis kasutatavate tehnoloogiate ning materjalide ehitusnormidele vastavuse kontrollimine
projektipersonali ehituskvaliteedi alane nõustamine
järelvalve reklamatsioonide lahendamise üle
suhtlemine projektis osalevate kolmandate osapooltega

Nõudmised kandidaadile

vähemalt 5-aastane töökogemus ehitusplatsil objektijuhina
väga hea ehituse kvaliteedinõuete ja normide tundmine
erialane kõrgharidus
ISO 9001:2000 ja OHSAS 18000 tundmine
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
analüüsivõime
valmisolek meeskonnatööks
hea arvutioskus
eesti, vene ja inglise keele oskus heal tasemel
aktiivne eluhoiak

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja -vahendeid
motiveerivat tasustamise süsteemi
häid koolitus- ja eneseteostusvõimalusi
sõbralikku firmakultuuri ja tublit meeskonda

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. märts 2005
Kuulutus sisestati:
11. märts 2005

AS Telora-E on 1992. aastal asutatud, Eesti erakapitalil põhinev aktsiaselts, kus töötab 20 inimest. Firma aktsiakapital on 620 000 krooni.
AS Telora-E põhilisteks tegevusaladeks on ehitusprojektide juhtimine nn. “konsultatsioonipõhise projektijuhtimise” printsiibil: ehituse, teede- ja raudteeehituse omaniku järelevalve teenuse osutamine; ehitusprojektide ekspertiisid, sihtmaksumuste koostamised; ehitiste tehnilise seisukorra ekspertiisid; ehituslikud konsultatsioonid, (riigi)hangete läbiviimine. Viimase aja suuremate objektidena võib nimetada Tallinna Postikeskuse, Tartu vangla, Kunstimuuseumi, Pärnu Veekeskuse ja Pärnu Haigla ehitust. Oleme osalenud mitmetel Eestis toimunud rahvusvahelistel hankekonkurssidel Inseneri teenuse valdkonnas. Hetkel osaleme koostöös välispartneriga Viljandi linna vee- ja kanalisatsiooni ning puhastusseadmete rekonstrueerimistöödel.
AS Telora-E omab alates veebruarist 2002.a Bureau Veritas Eesti OÜ poolt väljaantud kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 sertifikaati.