Värsked tööpakkumised

Kvaliteedijärelevalve projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40367

Tööpakkumise number

40367

Töö kirjeldus

· ettevõtte poolt juhitavatel objektidel ehituskvaliteedi kontrollimine, sh ehitusprotsessis kasutatavate tehnoloogiate, materjalide ning töövõtete vastavuse tagamine
· projektpersonali kvaliteedialane nõustamine
· järelevalve reklamatsioonide lahendamise üle

Nõudmised kandidaadile

väga hea orienteerumine ehitusalastes kvaliteedinõuetes ja -normides,
vähemalt 5-aastane praktiline kogemust ehitusplatsil,
ehituse alane kõrgharidus,
nõudliku ja toetava tööstiili rakendamine,
lojaalsus,
hea arvuti kasutamise oskus.

püsivat töökohta jätkusuutlikus, kõrgtasemel infotehnoloogiaga ja hea firmakultuuriga ettevõttes.

Lisainfo

Kontakt ja lisainfo: AS Eesti Ehitus, Narva mnt. 24, 10120 Tallinn,
e-post: Taimi.Elenurm@eestiehitus.ee ; tel. 6400445; 51 50 922
www.eestiehitus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2005
Brutopalk:
Alates 15000 EEK kuus

1989. aastal asutatud AS Eesti Ehitus on suuruselt teine peatöövõtuga tegelev ehitusfirma Eesti ehitusturul. Põhiline tegevusvaldkond on ehituse ja projekteerimise projektijuhtimine. Omame rahvusvahelisi kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimise sertifikaate ISO 9001 ja ISO 14001.