Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216193

Kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
 Uute toodete kvaliteedinõuete ning jooniste analüüs
 Tootedisaini parendusettepanekud
 Tootekatsetuste ning mõõtmisprotsessi koordineerimine
 Toote heakskiiduprotsessi (PPAP) teostamine
 Osalemine hankeprotsessis komponentide ning materjalide kvaliteedinõuete määratlemisel

Nõudmised kandidaadile

Eeldame:
 inglise keele oskust kõnes ja kirjas heal tasemel;
 aktiivsust ja soovi vastutada organisatsioonile oluliste asjade eest;
 tootmisprotsessi ja sellega seonduva dokumentatsiooni mõistmist.

Kasuks tuleb:
 kõrgharidus;
 võimekus tegeleda tehniliste küsimustega;
 eelnev töökogemus tootmisettevõttes;
 ISO 9001:2008 ja ISO/TS-16949 kvaliteedistandardite nõuete tundmine.

Ettevõte pakub

Pakume:
 huvitavat ja arendavat tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes;
 konkurentsivõimelist palka;
 suhtlusvõimalust maailma juhtivate autotootjatega;
 noort ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#216193

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
6. jaanuar 2011

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem