Värsked tööpakkumised

Kvaliteediinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 98184

Tööpakkumise number

98184

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga ja tootmise laienemisega otsime oma meeskonda kvaliteediinseneri, kelle põhitööülesanneteks on osalemine pidevates parendustöödes järgides ISO/TS 16949:2002 (ISO9000) nõudeid, kvaliteedialaste parendusprojektide koordineerimine (Six Sigma, 5S, QDC, ESD jmt), kvaliteedialaste andmete analüüs ning teiste osakondade toetamine vajalike andmetega.
Kvaliteediinsener assisteerib ja tagab selle, et tootmisprotsessid toimiksid vastavalt kvaliteedistandarditele ja eesmärkidele.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:

  • tehniline kõrgharidus (mehaanika- või elektroonikaalane)
  • teadmised tänapäeva meetoditest ja kvaliteedi tööriistadest (FMEA, 6-SIGMA jt)
  • väga hea inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
  • analüütiline mõtlemine
  • hea koostöö- ja suhtlemisoskus ning avatud suhtumine

Kasuks tuleb töökogemus elektroonikatööstuses, teadmised erinevatest statistilistest meetoditest, Six Sigma Green Belt

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutset pakkuvat tööd rahvusvahelises meeskonnas, häid arenemisvõimalusi ja väga head töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. märts 2007
Kuulutus sisestati:
6. märts 2007

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest.
Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com või www.stoneridge.com