Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #220139

Kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- Testilugude koostamine
- Testimise läbiviimine
- Testiraportite koostamine

Ootused kandidaadile

Nõutud haridus: Kõrgharidus omandamisel
Nõutud keeled: Eesti, Inglise
Nõutud töökogemus: 0-2 aastat

Töötamiseks on vajalik:
- Testimiskogemus
- Hea suhtlemisoskus
- Iseseisvus
- IT-alane kõrgharidus või selle omandamine
- Eesti keele väga hea suuline ja kirjalik oskus
- Kohusetundlikkus
- Soov töötada meeskonnas, õppida ja areneda
- Oskus oma tööd dokumenteerida
- Oskus planeerida iseenda aega
- Loovus

Kasuks tuleb:
- ISTQB Foundation Level Certified Tester või samaväärne sertifikaat
- Kokkupuude testide automatiseerimisega
- Hea inglise keele oskus
- Süsteemi- või ärianalüüsi kogemus

Ettevõte pakub

- Vaheldusrikkaid projekte ja erinevaid kliente
- Arengupotentsiaali ja karjäärivõimalusi
- Motiveerivat tasu vastavalt töötulemustele
- Rõõmsameelset kollektiivi ja erinevaid koolitusi

Tööpakkumise number
#220139

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
2. märts 2011
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2011

ASA Qualiy Services on Eesti üks juhtivaid tarkvarakvaliteedile keskendunud ettevõtteid. Meie noores aga ambitsioonikas meeskonnas töötavad ligi 20
vaieldamatud oma ala tippu ja arvamusliidrit. Kas soovid saada tugevaks spetsialistiks maailma ühes kõige kiiremini arenevas tarkvara valdkonnas? Otsime
liituma ASA meeskonnaga testimisspetsialisti, kes oleks nõu ja jõuga abiks tarkvaraarendusprojektide kvaliteedi tagamisel ja planeerimisel. ASA Quality
Services pakub sulle võimalust töötada hands-on Eesti ja Põhjala regiooni juhtivate ettevõtete ja organisatsioonidega, luues väärtusi, mis jõuavad miljonite
inimesteni, läbi kvaliteetse tarkvara. Sul on võimalus mõjutada otseselt erinevate organisatsioonide käekäiku ning arendada enda oskusi ja professionaalsust
tänapäeva kiiresti muutuvas tarkvaramaailmas. Sind ootab sõbralik ja nooruslik kollektiiv, mugav kaasaegne töökoht, lahedad ülemused, koolitused ning ühised
üritused, sest lisaks tööle oskame ASAs ka puhata.

Vaata rohkem