Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56378

Kvaliteediinsener Insenerikeskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Kvaliteedi tagamise vahendite planeerimine, rakendamine ja koordineerimine vastavalt Insenerikeskuse protseduuridele ja kliendi nõuetele
- Erinevate projektide raames kvaliteedialase informatisooni kogumise ja analüüsimise koordineerimine
- Kvaliteedi tagamiseks parendus- ja ennetavate tegevuste juurutamine koostöös projektirühmaga
- Kvaliteedi kontrollimiseks vajaliku dokumentatsiooni ette valmistamine, selle kasutusse võtmise koordineerimine ja kasutajate juhendamine
- Kliendi ja Insenerikeskuse projektirühma tugiisikuks olemine kvaliteeti puudutavates küsimustes

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus (eelistatud on elektroonika, mehaanika ja telekommunikatsiooni valdkonnad)
- Väga hea suulise ja kirjaliku inglise keele oskus
- Kesktasemel eesti ja vene keele oskus
- Hea arvuti kasutamise oskus
- Eelnev töökogemus kvaliteediga seotud valdkonnas ja teadmised kvaliteedisüsteemidest on eeliseks
- Kasuks tulevad teadmised statistkast

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#56378