Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320934

Kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodangu kvaliteedi kontroll
- kvaliteedi hindamine
- mõõtmisprotokollide koostamine

Ootused kandidaadile

- soovitav tehniline haridus
- kvaliteedi standardite ja tehniliste jooniste tundmine
- mõõtmisseadmete kasutamisoskus
- arvuti kasutamise oskus
- väga hea eesti keele oskus, vene ja inglise keel suhtlustasandil
- hoolsus, täpsus, kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- stabiilset ja vaheldusrikast tööd
- korralikku töötasu

Lisainfo

- töökoht asub Viimsis
-kandideerimisel palume saata pildiga CV

Tööpakkumise number
#320934

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
24. september 2013
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Zircon Grupp OÜ on üks juhtivatest Baltimaade ja Eesti peenmehhaanika toodete ja rakiste valmistajatest.

ZG peamised tooted on pressvormid plastmassist ja alumiiniumist detailide valmistamiseks ja erinevad stantsid: järjestikulised stantsid; lõike-, painde- ja vormimisstantsid ning kõvasulam – täppisstantsid. Lisaks sellele pakub ZG ka projekteerimise, remondi ja järelteeninduse, samuti saame kasutada meie masinaparki erinevate detailide stantsimiseks ja plastmassdetailide survevaluks.

Vaata rohkem