Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #193899

Kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda KVALITEEDIINSENERI kelle tööülesandeks on tootmisprotsessi tehnokontroll, klientide reklamatsioonide käsitlemine, kvaliteedialase dokumendisüsteemi koostamine ja haldamine ning töökeskkonna ja töökaitse alaste tegevuste organiseerimine.

Ootused kandidaadile

*Töökogemus antud valdkonnas;
*EV ja maailmas kvaliteedistandardeid puudutavate normdokumentide tundmine;
*Töötervishoiu ja tööohutuse seaduse ja sellega seotud õigusaktide tundmine;
*Väga hea eesti keele oskus;
*Suhtlustasandil vene ja inglise keele oskus;
*Arvutiprogrammide word ja excel kasutamise oskus;
*Koostööoskus;
*Pingetaluvus;
*Otsustusvõime;
*Planeerimisoskus.

Ettevõte pakub

*Huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes;
*Head töötasu;
*Koolitus-ja arenguvõimalusi;
*Kaasaegset töökeskkonda;
*Lisasoodustusi;
*Sõbralikku meeskonda;
*Häid töötingimusi.

Tööpakkumise number
#193899

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2010

AS Mistra-Autex on ligi 20 a. tegutsenud keskmise suurusega ettevõtte, mis asub Tallinnast 35 kilomeetri kaugusel - Raasikul. Firmas töötab 135 inimest ning ettevõtte põhitegevuseks on nõeltöödeldud ja taftitud siseviimistlusmaterjalide ja detailide tootmine autotööstustele ning nende allhankijatele.
Ettevõte omab ISO9002/TS16949 ning ISO14001 tunnistust.

Vaata rohkem