Värsked tööpakkumised

Kvaliteediinsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40420

Tööpakkumise number

40420

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on kvaliteedikontrolli süsteemi arendamine ja selle täitmise kontroll. Kvaliteediinsener vastutab toodete kvaliteedi eest.

Nõudmised kandidaadile

• tehniline kõrgharidus
• sarnase töö kogemus tootmises
• analüüsivõime
• arvuti kasutamise oskus
• hea eesti ja inglise keele oskus
• kasuks tuleb soome keele oskus

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalast koolitust, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi ning oskustele ja tööle vastavat töötasu.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV palgasooviga 21. veebruariks 2005 aadressil Paldiski mnt 35/4A, 76606 Keila või e-postiga katrin.joala@ensto.com

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 28.02.2005. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2005

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, kuumtsinkimise ning elektritarvikute koostamise ja müügiga.
Keilas asuvas tehases töötab täna umbes 230 inimest.