Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53045

Kvaliteedi tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tootmiseks vajalike materjalide sisendkontrolli teostamine
  • Kvaliteedi kontrollimine tootmise erinevates etappides
  • Suhtlemine nii ettevõtte siseselt kui ka tarnijate ja klientidega
  • Kvaliteedistandardi administreerimine koostöös kvaliteedijuhiga

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvus ja initsiatiivikus
  • Tehniline haridus või kogemus antud vallas
  • Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • Teadmised ISO 9001: 2000 standardist on eeliseks

Ettevõte pakub

  • Töökohta noores ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Häid võimalusi edasiseks arenguks ning arengule vastavat eesmärgisüsteemi
  • Töötulemstele vastavat tasu

Tööpakkumise number
#53045

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. november 2005
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2005

Medeto Eesti AS on meditsiinitehnika allhangetele spetsialiseerunud ettevõte asukohaga Tartus. Meie klientideks on Rootsi ja Saksamaa juhtivad meditsiinitehnika valmistajad.

Vaata rohkem