Värsked tööpakkumised

Kvaliteedi tehnik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 83158

Tööpakkumise number

83158

Töö kirjeldus

- Toodete nõuetele vastavuse kontrolli teostamine;
- Osalemine kvaliteediprobleemide lahendamises;
- Kliendile saadetavate näidiste kontroll;
- Esimese detaili kontroll, seadistus-häälestustööde kontrolltulemuste heakskiit;
- Defektse toodangu süstematiline registreerimine ja ohjamine;
- Vajadusel vajalike kontrollmõõtmiste teostamine tööpinkide seadistus-häälestus-
töödel;
- Kõrvalekallete analüüs ja andmete operatiivne esitamine vajalike abinõude väljatöötamiseks;
- Kontrollmõõtmisprogrammide koostamine detaili joonise põhjal, selle järgi mõõtmiste teostamine, läbiviidud mõõtmiste kontroll ja töökohtadel kasutamise ja abistamise tagamine;
- Kvaliteediprotokollide koostamine töötaja ja enda mõõtmistulemuste alusel ja protokolli väljatrükkimine arvutil;
- Kvaliteedialaste instrueerimiste korraldamine töökohtadel;
- Uute rakiste valmistamise käigus kontrollmõõtmiste teostamine vastavalt korraldustele.;
- Protokollide vormistamine instrumendijaoskonna valmistoodangu kohta;
- Abistamine mõõteseadmete väljastamisel;
- Raporteerimine otsesele ülemusele kõrvalekalletest.

Nõudmised kandidaadile

- kesk- või kutseharidus;
- Erinevate klientide kvaliteedinõudmiste tundmine;
- Mõõteinstrumentide ja nende käsitsemise tundmine;
- Oskus lugeda jooniseid;
- Algteadmised CAD süsteemidest;
-Mõõtemasinate programmeerimise oskus;
- Tolerantside ja istude süsteemi tundmine;
- Kvaliteedikontrolli statistiliste meetodite tundmine (SPK; SQC; AQL );
- Hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskus;
- Eesti keele oskus kesktasemel, erialase terminoloogia valdamisega ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
- arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses;
- Kohusetunne, vastutus – ja otsustusvõime;
- Usaldusväärsus ja korrektsus;
- Algatusvõime;
- Stressitaluvus;
-Lojaalsus

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. november 2006
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2006

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 540 töötajaga. Oleme suure seadmepargiga metalli- ja koostetöid tegev rahvusvaheline tootmisettevõte, mis on spetsialiseerunud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikele allhanketöödele. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted. Omame ISO 9001:2000 ja ISO 14001:2004 sertifikaate.