Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #41950

Kvaliteedi- ja tootmisjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kvaliteedi- ja tootmisjuhi töö eesmärgiks on Fazer Amica teenindusköögi 60-liikmelise meeskonna tulemuslik juhtimine Fazer Groupi väärtuste põhiselt, saavutamaks seatud strateegilisi eesmärke.

Ootused kandidaadile

  • Toitlustusalane kõrgharidus
  • Tootmise juhtimise kogemus
  • Inimeste juhtimise kogemus
  • Kvaliteedile orienteeritus
  • Väga hea eesti keele ning hea vene ja inglise või soome keele oskus
  • Hea analüüsi- ja organiseerimisvõime
  • Konkreetsus ja sihikindlus
  • Enesekindel, kuid koostöövõimeline

Ettevõte pakub

  • Kindlat ja stabiilset töösuhet
  • Huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Tööpanusele väärilist motivatsioonipaketti

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus koos kaaskirjaga, milles on kirjeldatud eelnevat töökogemust ning huvi pakutava ametikoha vastu.

Tööpakkumise number
#41950