Kvaliteedi- ja töökaitsespetsialist / Специалист по качеству и производственной среде

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 583838

Tööpakkumise number

583838

Töö kirjeldus

  • Kvaliteedi osakonna tööprotsesside planeerimine
  • Tootmisprotsessi kõikide tasemete töö kontroll, kvaliteetse ja konkurendivõimelise toodangu väljalaskmiseks
  • Jooniste vastavuse ning metallkonstruktsioonide ja üksikute varuosi kokkupaneku tootmiskvaliteedi kontroll
  • Projekteerimis- konstruktsiooni dokumentatsiooni näidistes kinnitatud standartide nõuetele ja tehnilistele tingimustele mittevastava toodangu väljalaskmise ärahoidmine ettevõtte poolt
  • Toote tehnilistele nõuetele mittevastavuse aktide koostamine, reklamatsiooni töö ajamine tellijate ja tarnijatega
  • Reklamatsiooni analüüs, tootmistehnoloogia rikkumiste ja defektide tekkimise põhjuste väljaselgitamine, samuti ilmnenud defektide kõrvaldamiseks ettevõetud meetmete kontroll
  • Korrektuurtegevuste väljatootmine
  • Valmis toodangu terviklikkuse, saatedokumentide, pakendi ja ettevõtte tootemärgi olemasolu kontrollimine enne tellijale saatmist
  • ISO9001; ISO14001; OHSAS18001 kvaliteedijuhtimissüsteemide elluviimine ja arendamine
  • Korrigeerimise toimingute ja analüüsi tööde organiseerimine KJS protsessi funktsioneerimises
  • Järelvalve organisatsioonide poolt teostatavates ülevaatustes osalemine, audit ja riskianalüüs
  • Töötajate juhendamine ja koolitamine tööohutuse valdkonnas
  • Kvaliteedi ja tootmiskeskkonnaga seotud protsesside täiustamise olukorra hindamine, arendamine, ettepanekute tegemine ja süstematiseerimine
  • 1C programmiga töötamine
  • Планирование работ отдела качества
  • Операционный контроль на всех стадиях производственного процесса за выпуском качественной и конкурентоспособной продукции
  • Проверка соответствия чертежам и качества производства сборки металлоконструкций и отдельных деталей
  • Предотвращение выпуска предприятием продукции, не соответствующей требованиям стандартов и технических условий, утвержденным образцам, проектно-конструкторской документации
  • Составление актов несоответствия изделия техническим требованиям, ведение рекламационной работы с заказчиками и поставщиками
  • Анализ рекламаций, выявление причин возникновения дефектов и нарушений технологий производства, разработка корректирующих действий, а также контроль принятых мер по устранению выявленных дефектов
  • Контроль комплектности сопроводительной документации, упаковки, наличия товарного знака предприятия на готовой продукции перед отправкой заказчику
  • Реализация и развитие системы менеджмента качества ISO9001; ISO14001; OHSAS18001
  • Организация работы по анализу и корректирующим действиям в процессе функционирования СМК
  • Аудит и оценка рисков, участие в проверках надзорными организациями
  • Инструктаж и обучение сотрудников в области безопасности труда
  • Оценка состояния, разработка, систематизация и предложения по совершенствованию процессов, связанных с качеством и производственной средой
  • Работа с программой 1С

Nõudmised kandidaadile

  • Tehniline haridus
  • Töökogemus sarnasel alal
  • Jooniste lugemise oskus
  • Arvuti ja MS Office programmide valdamine kõrgtasemel
  • Vene, eesti ja inglise keele valdamine B2 tasemel
  • Organiseeritus, vastutustunne, tähelepanelikkus, oskus töötada dokumentatsiooniga
  • Oskus töötada nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas
  • Soov õppida
  • B kategooria juhiloa olemasolu
  • Техническое образование
  • Опыт работы по аналогичной специальности
  • Умение читать чертежи
  • Отличное знание ПК и MS Office
  • Владение эстонским, английским и русским языками на уровне В2
  • Организованность, ответственность, внимательность, способность работать с документацией
  • Умение работать как самостоятельно, так и в команде
  • Желание oбучаться
  • Наличие водительских прав (B кат.)

  • Head võimalust realiseerida oma teadmisi ja hindamatut kogemust rahvusvahelises ettevõttes
  • Karjääri ja proffessionaalset kasvu
  • Viie päevast töönädalat (täistööaeg)
  • Fikseeritud palka koos lisatasustega vastavalt töö tulemustele
  • Firma üritusi, ühiseid sporditegevusi
  • Sõbralikku kollektiivi ja meeldivat töökeskkonda
  • Хорошую возможность реализации своих навыков и бесценный опыт в международной компании
  • Карьерный и профессиональный рост
  • Пятидневная рабочая неделя (полная занятость)
  • Фиксированный оклад и премию по результатам работы
  • Корпоративные мероприятия, совместное занятие спортом
  • Дружный коллектив и благоприятную рабочую атмосферу

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
6. märts 2019

Ettevõte ElectroAir on igat liiki õhusõidukite maapealset toidet tagavate spetsialiseeritud seadmete tootja ja arendaja.
ElectroAir toodang ei ole lihtsalt „teistsugune“õhusõidukite seadmete turul: nendeks on staatilised muundurid, PIT- süsteemid, jaotus kolonnid, lennujaamade ja lennuväljade katkematu energiavarustuse lahendused, mis ühendavad endas tehnoloogilist kogemust ja innovaatilisi lahendusi, et rahuldada tsiviil- ja sõjalise lennunduse vajadusi.

Компания ElectroAir является разработчиком и производителем спецоборудования для обеспечения наземного питания воздушных судов всех типов.
Продукция ElectroAir является не просто “другой” на рынке авиационной техники: это статические преобразователи, PIT-системы, распределительные колонны, решения по бесперебойному энергоснабжению аэродромов и аэропортов, которые сочетают в себе технологический опыт и инновационные решения для удовлетворения потребностей гражданской и военной авиации.