Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #753717

Kvaliteedi- ja protsessijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu ülesandeks saab kolleegide toetamine ning nõustamine ehituskvaliteedi küsimustes ja ehitusettevõtlusega seotud seadusandluses;

  • Ootame, et haldad ja arendad juhtimissüsteemi ja oled valmis seda töötajateni viima;

  • Usaldame Sulle siseauditite läbiviimise ja analüüsimise.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus;

  • Töökogemus kvaliteedijuhtimise või ehitusprojektijuhtimise valdkonnas;

  • Teadmised kvaliteedijuhtimise standarditest ja ehitusvaldkonna seadusandlusest;

  • Hea analüüsivõime ja meeskonnatöö oskus;

  • Vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu ja boonussüsteemi;

  • Püsivat ja huvitavat tööd; Arengu- ja enesetäiendamise võimalusi;

  • Sportimisvõimalusi ja meeldejäävaid ühisüritusi;

  • Ägedat meeskonda.

Tööpakkumise number
#753717

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem