Värsked tööpakkumised

Kvaliteedi ja pideva parendamise juhti

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122860

Tööpakkumise number

122860

Töö kirjeldus

Kvaliteedi ja pideva parendamise juht juhib ja arendab tehase juhtimissüsteemi tagades toodete ja dokumentatsiooni vastavuse seadustele, standartidele ning klientide ja kontserni nõuetele. Allub peadirektorile Tallinnas.
VASTUTUSALA
• Viib ellu ja arendab integreeritud juhtimissüsteemi (ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, SA8000 rakendused)
• Juhib ja arendab toote kvaliteediga seonduvaid protsesse
• Koordineerib sise- ja välisauditite läbiviimist
• Tagab pideva parendamise protsessi toimivuse ettevõttes ning arendab sellega seonduvaid meetodeid, vahendeid, süsteeme ja kompetentse
• Meeskonnas on 17 otsest alluvat.

Nõudmised kandidaadile

• Strateegilise tervikukäsitluse oskus
• Eelnev kvaliteedi juhtimise alane töökogemus
• Meeskonna juhtimiskogemus
• Auditeerimise kogemus
• Kõrgharidus
• Hea inglise keele oskus
• Kasuks tuleb vene keele oskus ja Six Sigma ja /või Lean Managment teadmine.

Pakume huvitavat ja pingelist tööd ning konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2007
Kuulutus sisestati:
8. september 2007

MPS (Management Personnel Services) on inimressusrsside haldamise valdkonnas tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis asutati 1975. aastal ning mis on Eestis tegutsenud alates 1997. aastast. MPS EESTI kliendiks on ELCOTEQ TALLINN AS.
Elcoteq Tallinn kuulub rahvusvahelisse kontserni Elcoteq SE, mis on üks suuremaid sidetehnoloogiale keskendunud elektroonikatoodete valmistamise teenuse pakkujaid maailmas. Ettevõte pakub teenust kahes ärivaldkonnas – terminali tooted (näit. mobiiltelefonid, nende osad ja lisaseadmed, digibox´id jne) ning sidevõrguseadmed (ruuterid, antennid, võrgumodemid jne).
Kontsern tegutseb neljal kontinendil 16 riigis ning annab tööd kokku ligi 24 000 inimesele. Korporatsiooni 2006. aasta käive oli ligi 4,3 miljardit eurot. Suurimad kliendid on Nokia ja Ericssoni gruppi kuuluvad ettevõtted. Ettevõtte aktsiad on noteeritud Helsingi väärtpaberibörsil. Elcoteq Tallinn alustas tegevust 1992. aastal ning on olnud läbi aegade kontserni üheks suuremaks tehaseks. Tallinnas asuvas 42 000 m² suuruses kaasaegse tootmispinnaga tehases töötab rohkem kui 2600 töötaja Täpsem info www.elcoteq.com

Elcoteq Tallinn ootab oma juhtimismeeskonda KVALITEEDI JA PIDEVA PARENDAMISE JUHTI.