Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688191

Kvaliteedi- ja ohutusjuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toote- ning teenusekvaliteedi jälgimine, kontroll, edendamine, parendamine

Mittevastavuste ja reklamatsioonide haldamine, käsitlemine, lahendamine

Töökaitse ja ohutuse jälgimine, koordineerimine, riskijuhtimine

Ettevõtte töö efektiivsemaks muutmine, analüüs ja parendustegevus

Suhtlemine erinevate ametkondadega

Ootused kandidaadile

Soovitavalt eelnev töökogemus tootmis- ja/või müügiettevõttes

Kõrgharidus või töökogemus kvaliteedijuhina

Teadmised kvaliteedijuhtimissüsteemidest

Analüütiline mõtlemine

Iseseisva ja meeskonnatöö kogemus

Hea eesti keele oskus kõnes, kui kirjas

inglise keele oskus

Soovitavalt vene keele oskus

B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda

Arendavat ja huvitavat tööd

Tööd stabiilses ja arenevas ettevõttes

Häid töötingimusi ja konkurentsivõimelist töötasu

Planeedi 10 Viljandi, tööaeg 08:00-17:00

Tööpakkumise number
#688191