Värsked tööpakkumised

Kvaliteedi- ja keskkonnajuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25956

Tööpakkumise number

25956

Töö kirjeldus

põhiülesanneteks on ettevõtte kvaliteedi-, tööohutus- ja keskkonnajuhtimissüsteemi haldamine ja arendamine.

Nõudmised kandidaadile

• Sobiv kandidaat on kõrgharidusega, omab eelnevat töökogemust (soovitavalt tootmisettevõttes ja/või kvaliteedijuhtimise alal), hea inglise keele oskusega.

• Töö eeldab head pingetaluvust, analüütilist mõtlemist, orienteeritust meeskonnatööle, head suhtlemisoskust ning valmisolekut komandeeringuteks.

Pakume vastutusrikast tööd arenevas ja edukas rahvusvahelises ettevõttes ning väärilist kompensatsioonipaketti.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse Ariko ReServ , e-mail: tartu@areserv.ee
Märgusõna:"Kvaliteedijuht"

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
22. detsember 2003

Saint-Gobain Sekurit Eesti AS on lamineeritud ja karastatud autoklaaside tootmisettevõte Elvas. Firma kuulub rahvusvahelisse kontserni Saint-Gobain ja on sertifitseeritud vastavalt ISO 9001-2001 kvaliteedinõuetele.