Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639712

Kvaliteedi ja HACCP projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:17. veebruar 2020

Töö kirjeldus

  • Luua, säilitada ja arendada HACCP enesekontrolli süsteem.
  • Töötajate nõustamine ja koolitamine HACCP-ga seotud teemadel.
  • Raportite ja tegevusplaanide koostamine.
  • Hügieeni- ja puhastusplaanide arendamine ja juurutamine.
  • Tagada vastavus kohustuslike dokumentide ja nõuetega.
  • Tihe suhtlus riigiametite ja teiste vastavate üksustega; vajalike lubade taotlemine (nt alkoholi ja tubakatoodete müügiks).

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus ja vähemalt üks aasta töökogemust vastavas valdkonnas.
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus. Saksa või vene keele oskus tuleb kasuks.
  • Teadmised Eesti ja Euroopa Liidu regulatsioonidest.
  • Oskus töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt.
  • Valmisolek töölähetusteks ja väljaõppeks välismaal.
  • B-kategooria juhiload.

Meile on oluline, et ettevõttega liitumine tuleks Sulle kasuks! Pakume Sulle suurepäraseid karjääri- ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes. Meie poolt on põhjalik väljaõpe ja võimalus õppida kolleegide kogemustest ka väljaspool Eestit. Lisaks pakume oskustele vastavat ja konkurentsivõimelist töötasu, huvitavat ja stabiilset tööd ning kõiki tööks vajaminevaid vahendeid ja sotsiaalseid garantiisid, sealhulgas ka ettevõttepoolset tervisekindlustust.

Tööpakkumise number
#639712

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

Oled Sa mõelnud karjäärist rahvusvahelises meeskonnas, kus iga päev panustad Euroopa suurima jaekaubandusketi tegevuse alustamisele Eestis? Kas otsid töökohta, kus ei oodata niivõrd aastatepikkuseid kogemusi valdkonnas, vaid pigem soovi areneda, head õpivõimet ning tegutsemissoovi? Lidlis on see kõik võimalik! Oleme edukas jaemüügikett, mis laieneb jõudsalt üle maailma ning pakub uut tüüpi ostukogemust juba 32 riigis. Meil on üle 10 000 kaupluse ning üle 150 logistikakeskuse, mis teeb meist suurima jaeketi Euroopas. Lidlis ootab sind tugev meeskond, mis usaldab sinu võimeid ja väärtustab koostööd. Haara kinni võimalusest ja ühine meie andeka meeskonnaga!

Tutvu ka meie karjäärilehega: https://karjaar.lidl.ee/et/index.htm

Vaata rohkem