Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #623839

Kvaliteedi- ja garantiitööde juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaamos Ehitus OÜ otsib oma töökasse kollektiivi

KVALITEEDI- JA GARANTIITÖÖDE JUHTI
kelle peamiseks vastutusvaldkonnaks on ehitustööde kvaliteedi kontroll ning garantiitööde juhtimine ja organiseerimine. Vastutad tööde teostamise, kvaliteedi kontrolli ja aruandluse eest ning sinu töö eesmärk on tagada kõrge kliendi rahulolu.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame :

  • Sul on erialane haridus ja arvestatav töökogemus ehitusvaldkonnas
  • Oskust tööd planeerida tööd efektiivselt ja korrektselt
  • Pead oluliseks klientidele antud lubadusi ja valmis võtma vastutust.
  • Omad laitmatud kogemust kliendisuhtluses
  • Tunned ennast vabalt kontoritarkvara kasutamises
  • Valdad heal tasemel eesti keelt, suhtlustasemel vene keelt

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • Vastutusrikast tööd ja laiapõhjalist kogemust
  • Professionaalset ja toetavat meeskonda
  • Tugeva ja stabiilse ettevõtte hüvesid

Lisainfo

Ootame Sinu CV-d e-postile info(at)kaamos.ee hiljemalt 04.11.2019.a.

Kaamos Groupi kohta loe lisa www.kaamos.ee

Tööpakkumise number
#623839

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. november 2019
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2019

Kaamos Kinnisvara AS kuulub Kaamos Groupi, mis tegutseb edukalt kinnisvaraarenduse ja investeeringute, ehituse ja puidutööstuse valdkonnas. Oleme arendanud oma klientidele moodsaid ja energiasäästlikke kodusid, ärihooneid ning terviklikke eluraajoone juba 15 aastat.

Vaata rohkem