Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61579

Kvaliteedi Insener

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Toodete kvaliteedi kontroll;
  • Jooksvate kvaliteediprobleemide lahendamine;
  • Sisendkontrolli teostamine;
  • Ettevõttesisese kvaliteedisüsteemi arendamine;
  • Tarnijate hindamine.

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab omama:

  • Täpsust suhtumises oma töösse;
  • Tehnilist keskeri või kõrgharidust;
  • Valmisolekut töötada põhikohaga Tartus, lähetustega Balti riikidesse ja Inglismaale.

Kandidaat peab oskama:
  • Oskuslikult rakendada mõõteinstrumente;
  • Analüüsida ja interpreteerida mõõtmiste tulemusi;
  • Heal tasemel eesti, inglise, ja vene keelt.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja mitmekesiseid tööülesandeid;
  • Sõbralikku ja nooruslikku töökollektiivi;
  • Kõigile nõutele vastavat tänapäevast töökeskkonda;
  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti sõltuvalt kogemustest ja tööpanusest.

Tööpakkumise number
#61579