Värsked tööpakkumised

Kvaliteedi ekspert

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190015

Tööpakkumise number

190015

Töö kirjeldus

Kvaliteedi eksperdi põhiülesandeks on:
Tarkvara kvaliteedi hindamine, sh:

  • testimise korraldamine;
  • testplaanide koostamine ja ellu viimine;
  • testimiskriteeriumite määramine;
  • testlugude koostamine;
  • osalemine tarkvara testimisel.

Valdkonna eksperdi ülesanded, sh:
  • teiste osakondade nõustamine eesmärgiga tagada kvaliteet tarkvaraarenduse protsessi erinevates etappides;
  • protsessi parendusettepanekute tegemine;
  • testimisvahendite valimine ja rakendamine.

Nõudmised kandidaadile

  • infotehnoloogia erialal vähemalt kesk-eri haridus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus vähemalt kesktasemel;
  • tarkvara arendusprotsessi tundmine;
  • tarkvaraarenduse kvaliteedi tagamise meetodite ja korralduse tundmine;
  • meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostööd väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • töökogemus tarkvara testimise ettevalmistamisel ja läbiviimisel;
  • algatusvõime ja loovus.

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on Siseministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.