Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52196

Küüntetehnik

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küüntestuudio Soomes võtab ametlikult tööle küünetehnikuid. Vajadusel võimalik täendkoolitus. Tõõ on pikaajaline

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus santehnikuna
  • Kohusetundlikkus
  • Eesti Vabariigi kodakondsus
  • Soome või inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Head töötingimused
  • Korralik töötasu
  • Head elamistingimused

Tööpakkumise number
#52196

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. jaanuar 2006
Kuulutus sisestati:
27. september 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem